godziny przyjęć po wcześniejszym umówieniu się

Pn-Pt 9.30-19.00

509 74 91 64
Umów wizytę

Zoga Face Integration

Zoga Face Integretion jest częścią nurtu  Zoga Movement skupiającego się na przywracaniu całemu ciału równowagi napięciowej i swobody relacji ślizgowych w ciele. Zapewnia to możliwość statycznej i dynamicznej równowagi w grawitacji zwiększając wydajność ciała jako całości.

Zoga Face Integration to manualne estetyczne modelowanie twarzy i ciała przy pomocy  technik manipulacji mięśni, które oddziałują na tkanki klienta w celu normalizacji napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, czepca i mięśni mimicznych. Zadanie specjalisty jest rozpoznanie obszaru zagęszczeń kolagenowych i restykcji ruchu poszczególnych struktur anatomicznych względem siebie.   Określenie w jaki sposób wpływają na obszary napięcia i stłoczenia skóry dzięki czemu skutecznie oddziałują na zmarszczki i odżywinie skóry.  Dzięki prawidłowemu krążeniu odżywiają ją od środka.  Metoda jest uzupełnieniem terapii Integracji Strukturalnej, która ma za zadanie przywrócić właściwe ułożenie tkanek względem pola grawitacyjnego.

To koncepcja dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. Zoga Face Integration znacznie różni się od większości dostępnych metod masaży kosmetycznych. Charakteryzuje się dużym bodźcem i spektakularnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym.

Zoga Face Integration została zaprojektowana w celu wspierania i osiągania celów równoważenia tkanek  oraz zmiany sposobu organizacji układu mięśniowo-powięziowego wokół twarzy.

Zoga Face Integration to :

  • spersonalizowana indywidualna terapia dostosowana do potrzeb każdego klienta;
  • prawidłowa ocena napięć – zasad diagnozy, odpowiednia palpacja i kompleksowa znajomością anatomii;
  • skuteczne narzędzie poprawiające elastyczność i mobilność skóry twarzy;
  • sposób na wygładzanie i uwypuklanie a czasami nawet pełną likwidację zmarszczek;

źródło: https://zogaface.com/o-metodzie-2/