godziny przyjęć po wcześniejszym umówieniu się

Pn-Pt 9.30-19.00

509 74 91 64
Umów wizytę

Lipolaser

Lipoliza laserowa to najlepsza alternatywa dla klasycznej liposukcji. Dzięki wysokiej mocy i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa zaliczana jest do najszybszych i najbezpieczniejszych medycznych systemów laserowych, umożliwia zlikwidowanie znacznej ilości tłuszczu podczas zabiegu, który daje rewelacyjne efekty w modelowaniu sylwetki.

 


Laser to nowatorska i bezpieczna metoda stworzona specjalnie do usuwania tkanki tłuszczowej poprzez selektywne działanie promieniowania laserowego na komórki tłuszczowe. W szybki sposób pozwala pozbyć się niechcianych centymetrów, których nie można pozbyć się dietą czy ćwiczeniami fizycznymi. Lipoliza laserowa doskonale modeluje sylwetkę, poprawiając jednocześnie jędrność skóry. Laser dodatkowo ma własności obkurczające włókna kolagenowe, co powoduje efekt ściągnięcia i napięcia tkanki podskórnej po zabiegu. Na pełne efekty trzeba czekać od 3 do 6 miesięcy. Zabieg jest metodą nieinwazyjną i bezpieczną. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które boją się poważnej interwencji chirurgicznej.

Zalety liposukcji laserowej:

  • modelowanie sylwetki poprzez usuwanie tkanki tłuszczowej
  • trwałe i widoczne efekty (raz usunięte komórki tłuszczowe nie odnawiają się, jeśli przybędzie wagi w przyszłości, to będzie ona związana z odkładaniem się tłuszczu w innych częściach ciała, niż te poddane zabiegowi)
  • ujędrnienie skóry i redukcja cellulitu
  • efekt obkurczenia skóry po zabiegu laserowym jest dużo większy niż przy tradycyjnej liposukcji. Skóra jest bardziej sprężysta i elastyczna, a sylwetka szybciej nabiera pożądanych kształtów
  • gładsza skóra po zabiegu, mniejsze zniekształcenia konturów sylwetki
  • bezbolesny i łagodny przebieg zabiegu
  • lipoliza laserowa jest zabiegiem dużo bezpieczniejszym niż tradycyjna liposukcja.

 

Innowacyjny technologicznie laser (zimny laser emitujący światło o długości 650nm) przeznaczony do nieinwazyjnej lipolizy. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia LipoLaser są niezwykle skuteczne, zapewniają szybką utratę centymetrów, przy czym nie uszkadzają innych tkanek takich jak skóra, nerwy czy naczynia krwionośne. Urządzenie LipoLaser w sposób kontrolowany i nieinwazyjny pozwala szybko i skutecznie wymodelować każdą partię ciała dotkniętą nadmiarem tkanki tłuszczowej.

LipoLaser efektywnie usuwa nadmiar tłuszczu bez powodowania efektów ubocznych towarzyszących zabiegom chirurgicznym. Technologia zimnego lasera użyta jest do emulsyfikacji tłuszczu i pomimo iż na początku była używana do wspomagania procesu liposukcji, zostało udowodnione, że zastosowana jako samodzielny zabieg pomogła w zmniejszeniu obwodów w pasie, biodrach i udach. Wykazano, że zimny laser działa jedynie na komórki tłuszczowe pozostawiając kapilary i inne komórki w przestrzeni śródmiąższowej nietknięte. Uwolnienie zawartości komórki tłuszczowej jest rezultatem uszkodzenia membrany komórkowej. Przed wystawieniem na działanie lasera, komórki tłuszczowe mają kształt wiązki (jak pokazano na Rysunku 1). W ciągu kilku minut działania lasera niskiego poziomu, komórki tłuszczowe zaczynają wytwarzać“pory przejściowe” tak jak pokazano na Rysunkach 3-6. Pory te pozwalają na opróżnienie zawartości komórki do przestrzeni śródmiąższowej. (Rysunek 4). Po opróżnieniu zawartości komórek (Rysunek 7), tłuszcz zostaje wydalony z organizmu poprzez normalne procesy metaboliczne i detoksykacyjne organizmu.  LipoLaser jest bezpieczną alternatywą do procedur chirurgicznych (brak obrzęków, opuchnięć, uszkodzeń tkanek). Nie ma potrzeby stosowania odzieży pooperacyjnej czy bandaży. Zabieg jest bezbolesny, dlatego nie stosuje się znieczulenia ogólnego czy miejscowego.

 

LipoLaser efektywnie uwalnia zawartość komórki tłuszczowej, warto więc bezpośrednio po zabiegu wspomóc jej wydalanie z organizmu. Połączenie zabiegu zimnego lasera z drenażem limfatycznym i endermomasażem Endermologia LPG® przyniesie znacznie lepsze, zintensyfikowane efekty.  W trakcie serii zabiegów LipoLaserem należy pić dużo płynów, najlepiej wody. Ważne jest również aby dbać o prawidłową dietę oraz odpowiednią ilość ruchu a efekty pojawią się w bardzo krótkim czasie.