godziny przyjęć po wcześniejszym umówieniu się

Pn-Pt 9.30-19.00

509 74 91 64
Umów wizytę

Usługi


/wp-content/uploads/2016/04/img1.png

Chyba każda kobieta, zetknęła się z problemem cellulitu. W momencie, kiedy problem się pojawia, najczęściej kupujemy różnego rodzaju kremy przeciw cellulitowi lub fundujemy sobie kuracje odchudzające oraz wykorzystujemy inne znane metody, które z różnym skutkiem oddziaływają na poprawę stanu naszej skóry. Jednak rzadko dają one w pełni zadowalające efekty. Można zastosować również metody chirurgiczne jednak ich cena nadal jest dość duża. Najlepiej, aby zabieg był skuteczny i zarówno tani.

Endermologia jest właśnie metodą skutecznie przeciwdziałającą cellulitowi. Jest to metoda próżniowa, którą wynalazł Louis Paul Guitay, kiedy to po wypadku na motocyklu przez wiele miesięcy był rehabilitowany przy pomocy masaży ręcznym mających na celu wygładzenie skóry. W trakcie masaży zauważył on, że od siły nacisku i umiejętności masażysty zależała w głównej mierze skuteczność masażu…


/wp-content/uploads/2016/04/img2.png
Masaż ma działanie lokalne (miejscowe) i centralne(ogólne) na organizm człoowieka. Wpływa on na następujące układy i tkanki: na tkankę skórną i mięśniową, na stawy i aparat więzadłowy, na układ: oddechowy, nerwowy, pokarmowy, wydalniczy oraz na krwionośny i chłonny. również oddziaływuje na przemianę materii.

Profesjonalne programy zabiegowe redukujące widoczne objawy cellulitu, zwalczające zastoje wodne i obrzęki, ujędrniające, nawilżające, liftingujące, modelujące i odbudowujące.

/wp-content/uploads/2016/04/img3.png
Masaż na Rolleticu to działanie na cały organizm, ponieważ podczas jednej godziny masujemy całe ciało. Zaczynamy od masażu stóp, podczas którego pobudzane zostają receptory dotyczące wszystkich organów. Następnie kolejno masujemy łydki, uda, pośladki, brzuch, plecy oraz ręce i dłonie.
Praca rolletica polega na obrotach wałka, który głaska i ugniata nasze ciało dlatego te zabiegi są niezwykle efektywne i zróżnicowane. Dzięki takiemu zabiegowi następuje stymulacja różnych stref całego organizmu. Efektem tego jest poprawa samopoczucia oraz przypływ energii.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA
Najlepsza na świecie technologia ultradźwiękowa lokalizująca tkankę tłuszczową i cellulit. Bezpiecznie i perfekcyjnie eliminuje nadmiar centymetrów z brzucha, bioder, pośladków i ud.
Liposukcja ultradźwiękowa jest obecnie najskuteczniejszym, nieinwazyjnym urządzeniem do rozbijania komórek tłuszczowych (adipocytów), modelowania sylwetki, poprawy napięcia, sprężystości skóry oraz redukcji cellulitu. To konkurencyjna alternatywa dla inwazyjnych metod wyszczuplania, zapewniając przy tym całkowite bezpieczeństwo.

Innowacyjny technologicznie laser (zimny laser emitujący światło o długości 650nm) przeznaczony do nieinwazyjnej lipolizy. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia LipoLaser są niezwykle skuteczne, zapewniają szybką utratę centymetrów, przy czym nie uszkadzają innych tkanek takich jak skóra, nerwy czy naczynia krwionośne. Urządzenie LipoLaser w sposób kontrolowany i nieinwazyjny pozwala szybko i  skutecznie  wymodelować każdą partię ciała dotkniętą nadmiarem tkanki tłuszczowej.

polega na kontrolowanym, miejscowym wywołaniu stanu zapalnego, dzięki czemu pozbędziemy się znienawidzonego CELLULITU. Plusem tego zabiegu jest fakt, że w gabinecie nie musicie siedzieć długo, zabieg trwa od 20-30 min max. Wychodzicie z gabinetu ofoliowane a preparaty działają, przez kolejne 2-3h, w których możecie normalnie wykonywać swoje obowiązki lub inne zajęcia.

to holistyczna metoda pracy z ciałem łącząca manualny drenaż limfatyczny z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi.

ZOGA FACE INTEGRATION
Polega na manipulacji mięśniami mimicznymi i strukturami mięśniowo-powieziowymi w obrębie mięśni mimicznych, czepca, dekoltu, szyi. Terapia ta opiera się na równoważeniu napięciowego systemu tensegracyjnego, na przywracaniu ślizgu tkanek ale przede wszystkim na innowacyjnym ruchu tkanek.