godziny przyjęć po wcześniejszym umówieniu się

Pn-Pt 9.30-19.00

509 74 91 64
Umów wizytę

Usługi

Polega na manipulacji mięśniami mimicznymi i strukturami mięśniowo- powięziowymi w obrębie mięśni mimicznych, czepca, dekoltu, szyi. Terapia ta opiera się na równoważeniu napięciowego systemu tensegracyjnego, na przywracaniu ślizgu tkanek ale przede wszystkim na innowacyjnym ruchu tkanek.

Masaż po zabiegu liposukcji/po zabiegu chirurgicznym pomaga uporać się z zastojem limfatycznym, który występuje w wyniku przecięcia powłok ciała. Przyspiesza usuwanie z organizmu szkodliwych substancji, przyspiesza gojenie, zapobiega zrostom. W trakcie odsysania tłuszczu komórki tej tkanki ulegają rozpadowi, do krwi dostają się więc pochodzące z nich wolne kwasy tłuszczowe. Masowanie ciała sprawia, że substancje te szybciej trafiają do krążenia i zostają potem wydalone z organizmu.

KOBIDO to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „Starożytną drogę do Piękna”. To rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny chińskiej znanym jako „anma” (w dosłownym tłumaczeniu naciskanie i pocieranie). Importowany z Japonii ok XIV wieku naszej ery.

Masaż żuchwy, twarzy, mięśni mimicznych zewnątrz jak i wewnątrz jamy ustnej to niezastąpiony element terapii przy brusiźmie, zgrzytaniu zębami oraz zaciskaniu szczęk.

Masaż ma działanie lokalne (miejscowe) i centralne(ogólne) na organizm człowieka. Wpływa on na następujące układy i tkanki: na tkankę skórną i mięśniową, na stawy i aparat więzadłowy, na układ: oddechowy, nerwowy, pokarmowy, wydalniczy oraz na krwionośny i chłonny. Również oddziaływuje na przemianę materii.

Endermologia jest metodą skutecznie przeciwdziałającą cellulitowi. Jest to metoda próżniowa, którą wynalazł Louis Paul Guitay, kiedy to po wypadku na motocyklu przez wiele miesięcy był rehabilitowany przy pomocy masaży ręcznym mających na celu wygładzenie skóry. W trakcie masaży zauważył on, że od siły nacisku i umiejętności masażysty zależała w głównej mierze skuteczność masażu...

to holistyczna metoda pracy z ciałem łącząca manualny drenaż limfatyczny z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi.

Profesjonalne programy zabiegowe redukujące widoczne objawy cellulitu, zwalczające zastoje wodne i obrzęki, ujędrniające, nawilżające, liftingujące, modelujące i odbudowujące.

polega na kontrolowanym, miejscowym wywołaniu stanu zapalnego, dzięki czemu pozbędziemy się znienawidzonego CELLULITU. Plusem tego zabiegu jest fakt, że w gabinecie nie musicie siedzieć długo, zabieg trwa od 20-30 min max. Wychodzicie z gabinetu ofoliowane a preparaty działają, przez kolejne 2-3h, w których możecie normalnie wykonywać swoje obowiązki lub inne zajęcia.

Innowacyjny technologicznie laser (zimny laser emitujący światło o długości 650nm) przeznaczony do nieinwazyjnej lipolizy. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia LipoLaser są niezwykle skuteczne, zapewniają szybką utratę centymetrów, przy czym nie uszkadzają innych tkanek takich jak skóra, nerwy czy naczynia krwionośne. Urządzenie LipoLaser w sposób kontrolowany i nieinwazyjny pozwala szybko i  skutecznie  wymodelować każdą partię ciała dotkniętą nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Najlepsza na świecie technologia ultradźwiękowa lokalizująca tkankę tłuszczową i cellulit. Bezpiecznie i perfekcyjnie eliminuje nadmiar centymetrów z brzucha, bioder, pośladków i ud.
Liposukcja ultradźwiękowa jest obecnie najskuteczniejszym, nieinwazyjnym urządzeniem do rozbijania komórek tłuszczowych (adipocytów), modelowania sylwetki, poprawy napięcia, sprężystości skóry oraz redukcji cellulitu. To konkurencyjna alternatywa dla inwazyjnych metod wyszczuplania, zapewniając przy tym całkowite bezpieczeństwo.

Masaż na Rolleticu to działanie na cały organizm, ponieważ podczas jednej godziny masujemy całe ciało. Zaczynamy od masażu stóp, podczas którego pobudzane zostają receptory dotyczące wszystkich organów. Następnie kolejno masujemy łydki, uda, pośladki, brzuch, plecy oraz ręce i dłonie.
Praca rolletica polega na obrotach wałka, który głaska i ugniata nasze ciało dlatego te zabiegi są niezwykle efektywne i zróżnicowane. Dzięki takiemu zabiegowi następuje stymulacja różnych stref całego organizmu. Efektem tego jest poprawa samopoczucia oraz przypływ energii.

WORK- SITE to masaż relaksacyjny wykonywany na specjalnym krześle do masażu – często też zwany masażem firmowym. Nazwe tę uzyskał przez to, ze moze byc wykonywany w biurze bez konieczności wizyty klienta w gabinecie masażysty. Najczęściej sa to masaże wykonywane w miejscu pracy klienta w celu rozluźnienia go i podniesienia jego efektywności w miejscu pracy.

Metodą ScarWork można pracować we wczesnym okresie gojenia się tkanek ale również bardzo dobre rezultaty możemy osiągnąć używając jej do mobilizacji blizn, które powstały dawno. Techniki można stosować we wszystkich rodzajach blizn: po zabiegach chirurgicznych, wypadkach, oparzeniach, naświetlaniach i innych.

Pulsing to metoda pracy z ciałem dająca głęboki relaks. Polega na uwalnianiu napięć poprzez rytm i kołysanie ciała.