godziny przyjęć po wcześniejszym umówieniu się

Pn-Pt 9.30-19.00

509 74 91 64
Umów wizytę

O nas

Firma Piękno na zdrowie powstała z myślą o osobach które pragną uzyskać właściwą wagę ciała, poprawić swój wygląd, stan zdrowia lub chcą doprowadzić swój organizm do właściwego, poprawnego funkcjonowania. Możemy pomóc każdemu kto okaże chęć współpracy.

Nowoczesny, unikatowy sprzęt pozwala nam osiągnąć zamierzone cele. Nie jest dla nas przeszkodą wiek, płeć ani choroby towarzyszące. Przeprowadzane zabiegi i zalecane działania dostosowane są do stanu zdrowia oraz rytmu życia przychodzących osób.

Nasze działania mają na celu osiągnięcie nie chwilowej poprawy lecz długotrwały efekt. Osoby które dzięki naszej pomocy polecają nas innym pozwalają nam sądzić, że nasze działania są skuteczne.

Nazywam się Zuzanna Urbańska-Czado i mam przyjemność zaprosić Państwa do przytulnego gabinetu masażu, gdzie można przyjść po Zdrowie jak i po Relaks.

Jestem absolwentką Akademii Rolniczej w Poznaniu, wydziału Ekonomika Gospodarki Żywnościowej. Nie odnalazłam swojej drogi w zawodzie wyuczonym, postanowiłam pójść za głosem serca. Skończyłam studia podyplomowe z Dietetyki. Układanie diet był początkowym pomysłem na siebie, który w krótkim czasie ewaluował i zmienił się w zamiłowanie do masażu. W roku 2016 ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe z tytułem TECHNIK MASAŻYSTA.  To był strzał w przysłowiową dziesiątkę. W zawodzie tym odkryłam swoją pasję, która cały czas rozwijam różnymi szkoleniami, mając gruntowne podstawy zawodu. Z biegiem lat dzięki szkoleniom, pracy własnej oraz doskonaleniu umiejetnosci manualnych rozwijam się o kolejne techniki masażu. W celu osiągania coraz lepszych efektów moich klientów testuje też i wprowadzam nowoczesne urządzenia do modelowania sylwetki. Jestem otwarta w swoim zawodzie na wszelkie nowoczesne ale skuteczne metody, które często jako jedna z pierwszych na rynku wprowadzam do wachlarza swoich usług. Takimi technikami niewątpliwie są Kobido i Zoga.

Również dzięki szkoleniom i konsultacjom z lekarzami podejmuję się również przeprowadzać masaże lecznicze ( fizjoterapeutyczne) w tym pooperacyjne np. po liposukcji chirurgicznej.

Jestem otwarta na kontakt z ludźmi, często służę rada i doświadczeniem, cieszy mnie jak razem z pacjentem/ klientem odnosimy razem sukces.

Poza pracą, która jest moją wielka pasją, uwielbiam podróże a zwłaszcza caravaning. Oprócz codziennej dawki sportu w postaci treningów i dlugiego spaceru z moją sunią dbam także o strefę duchową, dużo medytuję. Ostatnio rozwijam też swoją wiedzę w zakresie Biologii Totalnej.